Witam na mojej stronie!

Nazywam się Maciek Ostrowski i jestem pasjonatem zagadnień medycznych. Nie udało mi się zdobyć wykształcenia w tym kierunku, czego bardzo żałuję, niemniej jednak nie przeszkadza mi to w dalszym rozwijaniu swoich zainteresowań. Postanowiłem więc założyć tę stronę – głównie dla siebie, ale mam oczywiście nadzieję, że znajdzie się grono zainteresowanych czytelników.

Wiadomo przecież, że większość ludzi szuka obecnie informacji w internecie. Nie popieram oczywiście leczenia się na własną rękę. Pamiętajcie, że każdą informację, którą znajdziecie w sieci (również na tym portalu), należy potwierdzić u lekarza przed podjęciem jakichkolwiek działań. Niniejszy blog zawierać jednak będzie raczej nie tyle porady dotyczące chorób i zdrowia, co po prostu informacje teoretyczne, które należy traktować w charakterze ciekawostek.

Na stworzenie tej strony poświęciłem dość dużo czasu, więc każde miłe słowo, które napiszecie w komentarzu lub wiadomości mailowej, będzie dla mnie bardzo cenne. Zachęcam do kontaktowania się ze mną i oczywiście regularnych odwiedzin.

Maciek Ostrowski